Netradicinė integruota anglų kalbos ir IT pamoka (2013-04-23)

Balandžio 19 dieną vyko integruota anglų kalbos bei informacinių technologijų pamoka, kurios tema: „Tradicijos, šventės Anglijoje. Lietuvos ir Anglijos švenčių skirtumai. Gyvenimo stiliaus ypatumai“. Pamokoje dalyvavo 8 ir 7 klasės mokiniai, svečias Markas Potteris, anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja bei IT mokytojas Arųnas Radzevičius.

„Pamokoje dalyvavo anglas Mark Potter. Man ši pamoka patiko. Sužinojau  nemažai skirtumų tarp anglų ir lietuvių, bei jų švenčiamų švenčių. Taip pat sužinojau, kad Anglijoje Šv. KalÄ—dos ir Šv. Velykos švenčiamos visai kitaip nei Lietuvoje. Bet atostogoms anglai renkasi labai panašias vietas kaip ir lietuviai.“ Tomas Katinauskas (8 klasÄ—s mokinys)