Vaikai atostogauja turiningai (2013-03-29)

7-8 klasių mokiniai dalyvavo laidos "Juoko kovos" filmavime, 5 klasės mokiniai vyko į Druskininkus.

Kovo 26 dienÄ… 7-8 klasių mokiniai kartu su mokytoja E. ÄŒeplinskiene bei socialine pedagoge E. Bubnyte vyko į Vilnių, laidos Juoko kovos filmavimÄ…. Mokiniai susipažino su laidos užkulisiais, iš arti pamatÄ— laidos vedÄ—jÄ… JustÄ… Jankevičių, komisijos narius V. MačiulienÄ™, A. BaukutÄ™, V. Cololo, sužinojo, kaip filmuojamos laidos. Kadangi laida buvo skirta Velykoms, tai mokiniai matÄ— žvaigždžių koncertÄ…. Jeigu norite pamatyti save ar savo draugus per televizijÄ…, sekmadienį (2013-03-31), 18val., žiÅ«rÄ—kite laidÄ… "Linksmosios Velykos"  per  BTV.

Kovo 27 dienÄ…, 5 klasÄ—s mokiniai, lydimi auklÄ—tojos V.RačkienÄ— bei mokytojos S. ValčiukienÄ—s, vyko į edukacinÄ™ programÄ… Druskininkuose. Vaikai aplankÄ— miško muziejų „Girios aidas“, M. K. ÄŒiurlionio memorialinį muziejų ir maudÄ—si vandens parke.