Paskaita „Kibernetinės priklausomybės“ (2018-03-27)

Kovo 21 d. mūsų mokykloje jau trečią kartą lankėsi Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ pirmininkas Artūras Šiukšta, kuris 5-10 klasių mokiniams skaitė paskaitą „Kibernetinės priklausomybės“.

Lektorius paprastais ir vaikams suprantamais argumentais įrodinėjo, kokią žalą žmogui daro internetinė priklausomybė. Pasakojo apie jos neigiamą poveikį žmogaus psichikai, fizinei sveikatai. Priminė, jog žmogus turintis šią priklausomybę realiame gyvenime negeba bendrauti, užmegzti santykių, kurti šeimą.

Labai dėkojame Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, kurio dėka lektorius A. Šiukšta turi galimybę atvykti į mūsų rajono mokyklas. Tikimės dar ne kartą sulaukti gerbiamo lektoriaus savo mokykloje.