Veiklų ciklas „Laiškai Lietuvai“ (2018-03-14)

Kovo 5-9 dienomis mokykloje buvo organizuojamas veiklų ciklas „Laiškai Lietuvai“, skirtas Vasario 16-ąjai, Kovo 11-ąjai ir Paukščių  sugrįžimo dienai paminėti. Pirmadienį per lietuvių kalbos pamokas mokiniai rašė laiškus Lietuvai, kuriuose pasidalino mintimis, kodėl jiems svarbi ir brangi tėvynė, kokią įsivaizduoja Lietuvos ateitį, nepamiršo ir linkėjimų.

Antradienį rusų kalbos pamokose vyko pokalbiai apie didžiavimÄ…si savo tÄ—vyne, anglų kalbos pamokose buvo kuriami sveikinimai Lietuvai, o šeštos pamokos metu istorijos mokytoja organizavo protų mÅ«šÄ¯ „Aš ir Lietuvos istorija“. Trečiadienį pradinių klasių mokinai rašÄ— ir iliustravo jiems gražiausius lietuviškus žodžius, piešÄ— tautinius kostiumus. Ketvirtadienį mokiniai drauge su tikybos mokytoja džiugino mokyklos bendruomenÄ—s narius, miestelio gyventojus savo kurtais atvirukais, per kÅ«no kultÅ«ros pamokas buvo kuriamos laisvÄ—s bei nepriklausomybÄ—s statulos, muzikos pamokose gimÄ— muzikiniai laiškai Lietuvai. Penktadienį mokiniai mokyklÄ… papuošÄ— savo pagamintais inkilais, įdomiais plakatais, kuriuose pavaizdavo įvairių rÅ«šių paukšÄius.

Baigiamajame renginyje pradinukai pradžiugino nuotaikingu šokiu, priešmokyklinÄ—s grupÄ—s mokinukai padovanojo nuoširdžiÄ… dainelÄ™, linksmai skambÄ—jo septintos klasÄ—s mokių skudučių muzika, romantiškai visus nuteikÄ— mokyklos vokalinio ansamblio pasirodymas, tautinÄ™ nuotaikÄ… kÄ—lÄ— R. ŽibienÄ—s vadovaujamos folkloro grupÄ—s „ObelÄ—lÄ—“ atliekamos dainos.

„SU GIMTADIENIU, LIETUVA!“ - taip renginio vedÄ—jai Greta, Adomas, GuostÄ—, Airidas ir visi šventÄ—s dalyviai pasveikino LietuvÄ….