Akcija "Pasveikinkim vieni kitus" (2018-03-13)

Akcija "Pasveikinkim vieni kitus" buvo vykdoma trimis etapais:

I etapas vyko mokykloje nuo kovo 1 d. iki kovo 8 dienos. 1-10 klasių mokiniai tikybos, dailės pamokų metu gamino atvirukus, vėliavėles, popierines tulpes pasirinkta technika, panaudojant Lietuvos valstybės vėliavos spalvas. Sukurtuose atvirukuose rašė sveikinimo tekstus, linkėjimus, maldas.

II etapas vyko kovo 8 d. Sukurti atvirukai su juose įrašytais sveikinimais buvo dalinami įteikiami mokyklos esamiems ir buvusiems bendruomenÄ—s nariams pradinukų Kaziuko mugÄ—je, socialiniams partneriams: seniÅ«nijos darbuotojams, Pakuonio parapijos klebonui, ambulatorijos darbuotojams, pardavÄ—jams, pirkÄ—jams, miestelio gyventojams, praeiviams.

III etapas: Trumpas aprašymas kartu su visomis akcijos etapų veiklomis ir jų rezultatais, užfiksuotais nuotraukose mokinių: Emilijos B (8 kl.) ir Justinos P. (7 kl.) skaidrÄ—se  pateiktas Kauno r. švietimo centrui, o kovo 29 d. bus pristatytas mokinių konferencijoje Balbieriškyje. AčiÅ« visiems mokiniams už kÅ«rybiškumÄ…, patriotiškumÄ…, vykdant pilietinÄ™ akcijÄ….

Tikybos vyr. mokytoja Dalia Bajarūnienė