Mokinių tėvų konsultavimo diena (2018-02-15)

Gerb. tėveliai,

Š. m. vasario 20 d.  Pakuonio pagrindinėje mokykloje organizuojama mokinių tėvų konsultavimo diena.

Nuo 13.00 val. iki 15.00 val. mokyklos vadovai ir mokytojai maloniai Jųsų lauks savo darbo kabinetuose.

15.00 val. vyks visuotinis mokinių tėvų susirinkimas. Paskaitą tema „Veido bruožų psichologijos įtaka sėkmingai komunikacijai ir mokinių pažinimui, ugdymo proceso kaitai“ skaitys lektorė  Dalė Daiva Gasparavičiųtė.

Plačiau susipažinsite su mokyklos veikla, mokinių mokymosi rezultatais ir pasiekimais, psichologiniais bendravimo aspektais.  Maloniai Jųsų lauksime prie arbatos puodelio.

Mokyklos administracija