Kalėdinis karnavalas (2017-12-28)

Gruodžio 22 d. vyko 5 – 10 klasių Kalėdinis karnavalas. Mokinių pasirodymai prilygo žymių aktorių spektakliams. Pasirodymams pasirinkti pasakų ir animacinių filmų motyvai: „Trys paršiukai“, „Snieguolė ir 7 nykštukai“, „Miegančioji gražuolė“, „Kung fu Panda“ ir „Raudonkepuraitė“. Už tikroviškiausias kaukes ir gražius pasirodymus direktorė klasėms dalijo saldžius prizus.

PiniginÄ—mis premijomis, kurias skyrÄ— parapijos klebonas R. Pilypaitis, buvo paskatinti geriausiai besimokantys mokiniai: S. JanulevičiÅ«tÄ—, K. MaskvytytÄ—, J. NavickaitÄ—, E. ButkevičiÅ«tÄ—. Be galo esame dÄ—kingi VšÄ® „Ištiesk pagalbos rankÄ…“, kurio dÄ—ka visi mokyklos mokiniai ir darželio grupÄ—s auklÄ—tiniai gavo KalÄ—dines dovanÄ—les. Ä® klases visi skirstÄ—si dalindamiesi smagiais įspÅ«džiais ir skubÄ—jo namo, laukdami gražiausių metų švenčių ir žiemos atostogų.

5-6 kl. vadovÄ— G. GudauskienÄ—