JAUNŲJŲ ŠAULIŲ  IŠVYKA  Į VILNIŲ (2017-11-27)

Lapkričio 23 dieną minima Lietuvos kariuomenės diena. Mųsų mokyklos  jaunieji šauliai vyko į Vilnių, kur stebėjo Lietuvos karinių pajėgų karių rikiuotę Katedros aikštėje ir paradą Gedimino prospektu. Jauniesiems šauliams didelį įspųdį paliko Lietuvos krašto apsaugos savanorių pajėgų ir Šaulių sąjungos bųriai, taip pat JAV, Lenkijos, Prancųzijos ir Ukrainos kariai. Jauniesiems šauliams ilgai nepasimirš  sutikti  aukščiausi Lietuvos valstybės vadovai – Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos respublikos seimo pirmininkas Viktoras Pranskietis. Tai buvo puiki pilietinė pamoka skatinanti patriotinius jausmus .

Jaunųjų šaulių bųrelio vadovas Kęstutis Žilinskas