ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ (2017-11-20)

Šiaurės salos  – tema, paskelbta Šiaurės šalių bibliotekų savaitės metu. Skaitymai balsu žvakių šviesoje, besimėgaujant kvapnia žolelių arbata, įdėmus klausymas, pasakojimai, dienoraščio rašymas, iliustracijų ir komiksų kųrimas, komentarų, skirtų rašytojai A. Lindgren,  rašymas ant įsivaizduojamos FB sienos, viktorinos, knygų parodos, knygelės kųrimas... Tai veiklos,  praeitą savaitę vykusios mokyklos bibliotekoje, į kurias buvo pakviesti 1–10 klasių mokiniai. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai M. Kleizienei bei pradinių klasių mokytojoms G. Kavaliauskienei ir D. Bunevičienei už bendradarbiavimą vedant integruotas lietuvių kalbos pamokas ir klasės valandėles.