Keliauji, bendrauji, mokaisi (2017-10-27)

Ši savaitė 5-6 klasių mokiniams buvo gausi naujų patyrimų. Spalio 23 d. klasės valandėlės metu lankėmės pas buvusią mokytoją, muziejininkę, tautodailininkę Ireną Gedminaitę. Minint 2017-uosius kaip Tautinio kostiumo metus, prisiminėme senovėje dėvėtus drabužius, aptarėme visų Lietuvos regionų tautinių kostiumų detales. Grožėjomės mokytojos pintomis juostomis, šiaudiniais sodais ir kitais dirbiniais.

Spalio 26 d. penktų, šeštų ir devintų klasių mokiniai lankÄ—si Birštono sanatorijoje „EglÄ—“. Buvome supažindinti su sanatorijoje teikiamomis sveikatinimo procedÅ«romis, kineziterapiauto profesija. ApžiÅ«rÄ—jome gydyklos darbuotojų darbo ir poilsio zonas, įrenginius sveikatos gerinimui. Po haloterapijos seanso (apsilankymo druskų kambaryje) išmÄ—ginome inhaliacijas. ParagavÄ™ mineralinio vandens žavÄ—jomÄ—s jaukia sanatorijos aplinka ir ramybe.

Birštono muziejuje neprailgo ir edukacinis užsiÄ—mimas „Ä®mink paslaptį ir surask lobį“. Jo metu žaisminga forma susipažinome su mineralinio vandens gavyba, įžymiais Prienų krašto žmonÄ—mis, praeityje naudotais daiktais. Dar apsilankÄ—me A. Bernatonio tapybos darbų parodoje „Šventieji tarp mÅ«sų“ Prienų kultÅ«ros ir laisvalaikio centre.

Su nekantrumu laukiame naujų potyrių kitose aplinkose.

5 – 6 klasių auklÄ—toja G. GudauskienÄ—