INTEGRUOTA PAMOKA „BESIMOKANTYS MOKINIAI – BESIMOKANTYS MOKYTOJAI“ , SKIRTA TARPTAUTINEI MOKYTOJO DI (2017-10-09)

Spalio 6 dieną, po pačių Mokytojų vestų keleto pamokų, visi mokiniai susirinko į aktų salę. Ir štai dešimtokų čia atvedami Mokytojai ir svečiai. Mokiniai juos sutinka garsiais plojimais. Mokytojai susodinami salės priekyje prie papuoštų staliukų. Šventėje  juos sveikino Pakuonio seniųnė N. Averkienė, Pakuonio parapijos klebonas R. Pilypaitis, Pakuonio laisvalaikio salės vadovė R. Žibienė.

Mokiniai taip pat skubÄ—jo sveikinti mokytojus. Nuotaikingus balionus šventÄ—s proga Mokytojams įteikÄ— mokinių taryba. Savo dainele sveikinimÄ… išsakÄ— priešmokyklinÄ—s grupÄ—s vaikučiai, o vÄ—liau -  pradinių klasių mokiniai. 5- 10 klasių mokiniai Mokytojams vedÄ— muzikos, dailÄ—s, choreografijos, lietuvių k., teatro pamokas. Pradžioje, paskelbus pamokos temÄ…, visi Mokytojai aktyviai įsijungÄ— į pamokos uždavinio formavimÄ…. Pabaigoje – pakÄ—lÄ— veidukus (juos nusipiešÄ— per dailÄ—s pamokÄ…), kuriais įsivertino, ar jiems pasisekÄ— įgyvendinti pamokos uždavinį. Visų pakelti veidukai – šypsojosi. Reiškia mokinių triÅ«sas nenuÄ—jo veltui – Mokytojai liko patenkinti savo švente. Visiems padainavus mokyklos himnÄ… ir įteikus Mokytojams gÄ—les, mokinių plojimais, Mokytojai palydÄ—ti iš salÄ—s.

Mieli Mokytojai, šypsokitÄ—s visus mokslo metus taip, kaip šypsojotÄ—s šiandien!

10 klasės seniūnė Virginija Venclovaitė