Rudenėlio šventė ,,Būk sveikas“ (2017-10-05)

Šventei, kuri  vyko  spalio 4 dieną ir, kurios tikslas – turtinti vaikučių žinias apie rudenį, jo gėrybes, skiepyti sveiką gyvenseną, - ruošėmės visi nuoširdžiai, nes kiekvienam buvo smalsu, kokių staigmenų bus šią ypatingą dieną.

IkimokyklinÄ—s ,,Boružiukų“ grupÄ—s tÄ—veliai kartu su savo vaikučiais, jungtinÄ—s ,,Ežiukų“ gr. ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai gamino nuostabiausias kompozicijas iš įvairiausių rudens gÄ—rybių. Parodoje puikavosi ir didžiausias banginis iš cukinijos, pagrandukas iš  kopÅ«sto, peliukas iš burokÄ—lio, voras ir voratinklis iš arbÅ«zo, žiurkÄ— iš kukurÅ«zo burbuolÄ—s, daržo kareivis iš moliÅ«go ir daugelis kitų.

Pradinių klasių mokytojos su mokiniais paruošÄ— spalvingÄ… rudeninių gÄ—lių puokšÄių parodÄ…, skirtÄ… mokytojoms, Mokytojo dienos proga.

ŠventÄ— prasidÄ—jo labai spalvinga lietaus nykštukų, daržovių vaisių ir ežiukų eisena. Su šypsenomis veiduose visus dalyvius pasitiko tÄ—veliai, seneliai, vyresnieji broliai ir sesÄ—s, mokyklos administracijos ir pagalbinio personalo darbuotojai.

Kiekviena mokyklos pradinÄ— klasÄ—, jungtinÄ— ,,Ežiukų“ grupÄ— prisistatÄ— gražiausiais eilÄ—rašÄiais ir skambiomis dainomis apie auksinį rudenį, jo daržo ir sodo gÄ—rybes. ŠventÄ—s metu vyko mįslių konkursas. Buvo patikrintos mokinių ir ugdytinių žinios apie medžius, vaisius ir daržoves. Visi sužinojo, kad, norint bÅ«ti sveikam, reikia valgyti daug daržovių ir vaisių, turinčių daug vitaminų.

Po šventÄ—s vaikai ir mokytojos, direktorÄ—, muzikos mokytoja buvo pamaloninti rudens gÄ—rybių pilnomis kašutÄ—mis.

ŠventÄ— baigÄ—si bendra daina. Ilgai dar skambÄ—jo juokas ir muzika mokyklos koridoriuje.

Šiais mokslo metais tai buvo pirma šventÄ—, kuria labai džiaugÄ—mÄ—s, grožėjomÄ—s, save parodÄ—me ir į kitus pažiÅ«rÄ—jome.

Iki kito auksinio rudens.