Europos Kalbų dienos minėjimas (2017-09-28)

Rugsėjo 26-ąją mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena. Pasiruošimas jai prasidėjo kalbų pamokose (mokiniai ruošėsi pasirodymams rinkdami informaciją apie mokykloje besimokomų kalbų šalis). Vėliau puošė mokyklos erdvę Europos sąjungos šalių vėliavėlėmis, piešiniais). Pertraukų metu mokykloje grojo linksma daina anglų kalba, mokanti pasisveikinti devyniomis skirtingomis kalbomis.

Mokyklos aktų salÄ—je vyko integruota pamoka. Mokiniai pristatÄ— LietuvÄ…, JungtinÄ™ KaralystÄ™ ir RusijÄ… atitinkamai lietuvių, anglų ir rusų kalbomis supažindino visus su žymiomis šalių vietomis, tradiciniais patiekalais, suvenyrais ir kt. Aštuntos klasÄ—s mokiniai parengÄ— viktorinÄ…, kurios metu mokiniai stengÄ—si atspÄ—ti šalį pagal himnÄ…, tautinius drabužius ir vÄ—liavas. Renginio pabaigoje visi kartu dainavo nuotaikingÄ…  dainÄ…, kuriÄ… pristatÄ— 3 – 4 klasių mokiniai.

Pasidžiaugta prasminga diena ir tuo, kad mokytis kalbų gali bÅ«ti ne tik naudinga, bet ir įdomu.

Užsienio kalbų mokytojai