Ateities seminaras „Patyčioms –NeLike!“ (2017-09-28)

Rugsėjo 22 d. Pakuonio pagrindinėje mokykloje vyko Ateities seminaras „Patyčioms –NeLike!“.

Visi kartu atlikę keletą „apšilimo“ pratimų, 4-10 kl. 24 mokiniai aptarinėjo, kas mokykloje vyksta negerai, kodėl vaikai vieni iš kitų tyčiojasi. Vėliau mažose grupėse po 4 skirtingų klasių  mokinius buvo svajojama, kaip galėtų pasikeisti mokykla, jei visi išsakyti neigiami dalykai virstų teigiamais: „Vietoje patyčių – draugiški, padedantys, gerbiantys vieni kitus, mokantys taikiai spręsti konfliktus mokiniai, klasėse nėra atstumtų vaikų, visi lygųs...“  Pasivaišinę arbata ir sausainiais paskutinio Ateities seminaro etapo metu mokiniai kųrė pasirinktos svajonės įgyvendinimo strategiją šiems mokslo metams. Smagu, kad visos šešios  grupės rinkosi idėją, kaip bųti draugiškesniais, kad mokykloje mažėtų patyčios.