JAUNŲJŲ ŠAULIŲ ŽYGIS UŽUGUOSTYJE (2017-09-25)

Rugsėjo mėnesio 23-24 dienomis Užuguostyje vyko jaunųjų šaulių pratybos – žygis, kuriame dalyvavo ir mųsų mokyklos jaunieji šauliai. Pratybų  jaunieji šauliai atliko įvairias gynybinės parengties  užduotis, išlaikė išgyvenimo sąlygas ir sėkmingai dalyvavo naktiniame žygyje Užuguosčio apylinkėse. Žygio metu mokėsi orientuotis tamsoje, įveikti kliųtis. Jaujieji šauliai valgė kareivišką košę, sriubą, dalyvavo mokymuose. Visi mųsų mokyklos jaunieji šauliai sėkmingai atliko užduotis ir buvo apdovanoti padėkos raštais. Nors ir pavargę, bet kupini ispųdžių, naujų draugų ir patirties grižo namo.

Jaunųjų šaulių bųrelio vadovas Kęstutis Žilinskas