Pradėjome naujus 2017-2018 mokslo metus (2017-09-08)

Jie šiais metais bus ilgesni. Pradinėms klasėms mokslo metai baigsis 2018-05-31, o 5-10 klasių mokiniams - 2018-06-15. Ugdymo procese pažintinei, kultųrinei, meninei, kųrybinei ir kitai pagal mokinių ir mokyklos poreikius pa(si)rinktai veiklai per mokslo metus skiriama 10 mokymosi dienų ugdant dalykines ir bendrąsias mokinio kompetencijas. Pagal pagrindinio ugdymo programą privaloma socialinė–pilietinė veikla, kuriai skiriama  10 pamokų per mokslo metus. Šiais mokslo metais dar daugiau dėmesio skirsime prevencinei veiklai.

Ugdytinius ir mokinius pasitikome atnaujintomis mokyklos edukacinÄ—mis erdvÄ—mis, pagražėjusia aplinka: išdažyta dauguma klasių, kabinetų, koridoriai, valgykla. Tai per vasarÄ… padaryta mokyklos personalo, vadovaujamo Å«kvedžio Martyno KÄ—daičio, jÄ—gomis. Prienų rajono savivaldybei skyrus lÄ—šÅ³, pakeisti beveik visuose kabinetuose šviestuvai, įsigytos ir pakabintos ritininÄ—s užuolaidos. Dabar jau galÄ—sime rašyti prašymÄ… mokyklos Higienos pasui gauti.

ParengÄ—me projektÄ…, kurį finansavo Prienų rajono savivaldybÄ—, ir vasaros stovyklos metu mokiniai su mokytoju K. Grigoniu kÅ«rÄ— skulptÅ«ras, suolelius, kurie bus pastatyti prie vaikų žaidimų aikštelÄ—s. Nauja žaidimų aikštelÄ— ir treniruokliai turi bÅ«ti įrengti rugsÄ—jo mÄ—nesį.

Mokykloje ugdysis ir mokysis 111 vaikų ir mokinių. Penkiamečiai ir šešiamečiai ugdysis visÄ… dienÄ… jungtinÄ—je  priešmokyklinio ugdymo grupÄ—je, kuri įsikurs padidintose ir atnaujintose patalpose, su penkiamečiams įrengtomis vietomis miegojimui. JungtinÄ—  priešmokyklinio ugdymo grupÄ— dirbs pagal Prienų rajono savivaldybÄ—s tarybos patvirtintÄ… 6 modelį.

GrupÄ— dirbs nuo 7 val. ryto iki 17.30 val. Tokiu bÅ«du išsprendÄ—me visų, norÄ—jusių lankyti ikimokyklinio ugdymo grupÄ™, problemÄ… – vietų trÅ«kumÄ….

DžiaugiamÄ—s, kad padaugÄ—jo pirmokų.  Šiais metais turime ne jungtinÄ™, bet atskirÄ… pirmÄ… klasÄ™, kurioje mokysis 13 mokinių. Pirmokams ugdyti reikÄ—jo ir naujos mokytojos. Pirmokų mokytojos atrankÄ… laimÄ—jo Rasa PačėsienÄ—.

Direktoriaus pavaduotojo ugdymui konkursą laimėjo Vita Jančiauskienė. Ji mokys ir biologijos.

Po vaiko auginimo atostogų sugrįžo lietuvių kalbos mokytoja Milda Kleizienė.

Mokiniams maistÄ… tieks naujas maitinimo paslaugų teikÄ—jas - UAB „GrÅ«stÄ—“.

Labiausiai džiaugiamÄ—s, kad Prienų rajono savivaldybÄ—s dÄ—ka - vietoj senojo (seniausio ir blogiausio rajone 2002 m.) mokyklinio autobuso, turime naujÄ….

Toliau dalyvausime tarptautiniame ERASMUS + projekte „Profesionalios aplinkos kÅ«rimas Prienų rajono mokyklose“.

Šiais mokslo metais mÅ«sų laukia daug iššÅ«kių ir veiklų, tačiau tikiu, kad mokytojų, mokinių, tÄ—vų, administracijos darniu sutarimu, visų pastangomis ir bendru darbu, mes sÄ—kmingai įgyvendinsime mokyklos uždavinius.

DirektorÄ—  AudronÄ— VaicekauskienÄ—