RUGSĖJIS PAKVIETĖ... (2017-09-04)

Mokslo ir žinių diena Pakuonio pagrindinėje mokykloje prasidėjo iškilminga eisena nuo mokyklos į Pakuonio bažnyčią. Po Šv. Mišių klebonas R. Pilypaitis pašventino naują mokyklinį autobusiuką, kuriuo, prasidėjus lietui, į mokyklą buvo parvežti pirmokai.

Mokyklos aktų salėje direktorė Audronė Vaicekauskienė pasveikino visus susirinkusius ir paskelbė naujų mokslo metų pradžią. Skambant tautiškai giesmei, du iš geriausių mokyklos mokinių pakėlė Lietuvos vėliavą.

Nestigo svečių sveikinimų. Prienų r. savivaldybÄ—s administracijos direktoriaus pavaduotoja R. ZablackienÄ— pasveikino visus susirinkusius ir įteikÄ— naujo mokyklinio autobusiuko raktus. Tarybos narys J. Vilionis pasidžiaugÄ— susirinkusiu gausiu bÅ«riu mokyklos bendruomenÄ—s narių, linkÄ—jo meilÄ—s ir pakantumo. Pakuonio seniÅ«nÄ— N. AverkienÄ— kalbÄ—jo apie saugumÄ… kelyje. Informavo, jog bus įrengti greičio ribotuvai Sodų gatvÄ—je netoli mokyklos, yra planai sutvarkyti automobilių stovÄ—jimo aikštelÄ™ prie mokyklos. Klebonas R. Pilypaitis linkÄ—jo gerumo vienas kitam ir tikslingo laiko panaudojimo. Svečiai mokyklai ir mokiniams įteikÄ— dovanų.

DirektorÄ— pristatÄ— naujÄ… pirmos klasÄ—s mokytojÄ… RasÄ… PačėsienÄ™, pavaduotojÄ… ugdymui ir biologijos mokytojÄ… VitÄ… JančiauskienÄ™. PasidžiaugÄ— naujai į mokyklÄ… atÄ—jusių mokinių skaičiumi,  sukomplektuota jungtine priešmokyklinio ugdymo grupe (auklÄ—tojos R. EidukevičienÄ— ir R. AleksynienÄ—) bei nauja maitinimo paslaugų tiekÄ—ja UAB „GrÅ«stÄ—“. Saldžios dovanos ir padÄ—kos žodžiai buvo skirti vasaros metu mokyklÄ… gražinusiam mokyklos personalui ir K. Grigonio vadovaujamam drožėjų bÅ«reliui (vasaros stovyklos metu išdrožtos skulptÅ«ros naujiems suoliukams). IšreiškÄ— viltį, jog greitai šalia mokyklos atsiras savivaldybÄ—s administracijos žadÄ—tos vaikų žaidimų aikštelÄ—s, sulauksime stadiono atnaujinimo.

Mokytojai ir mokiniai pasibaigus šventei į tolesnius darbus išsiskirstÄ— su gera nuotaika, o dešimtokai, skambant mokykliniam varpeliui, padovanojÄ™ pirmokams pirmuosius mokyklinius reikmenis, palydÄ—jo juos į pirmÄ… gyvenime pamokÄ….

5 – 6 klasių auklÄ—toja GiedrÄ— GudauskienÄ—