MOKYKLOJE NUAIDĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS (2017-06-08)

Vėl birželis mokyklon atėjo-

Kaista langas šiltam spinduly.

Šlama šviesią mokyklinę dainą

Ir klevai, ir berželiai žali.

Birželio 2-osios rytÄ…, suskambus skambučiui į pirmÄ…jÄ… pamokÄ…, mokyklos fojÄ— visi mokiniai neskubÄ—jo į savo kabinetus, bet išsirikiavo gyvu koridoriumi iki antrame aukšte esančios dešimtokų klasÄ—s ir savo plojimais mokyklos direktorÄ™ A. VaicekauskienÄ™, pavaduotojÄ… J. KeturakienÄ™,10  klasÄ—s vadovÄ™ Z. MilašauskienÄ™ ir visus dešimtokus palydÄ—jo iki jų klasÄ—s. ÄŒia direktorÄ— perkirpo juostelÄ™ ant 10 klasÄ—s išpuoštų durų ir išsakiusi gražiausius palinkÄ—jimus įleido į klasÄ™. Devintokų išpuoštoje klasÄ—je ant suolų vietoj vadovÄ—lių  dešimtokų laukÄ— kelialapiai į gyvenimÄ…. ÄŒia vyko paskutinÄ— pamoka. Po jos devintokų pakviesti per tautinių juostų tiltÄ… aidint gražiai papuoštam skambučiui, dešimtokai buvo palydÄ—ti į aktų salÄ—je vyksiančiÄ… Paskutinio skambučio šventÄ™.

Aktų salÄ—je dešimtokų laukÄ— devintokų paruoštos prisiminimų dovanÄ—lÄ—s, gražiausi visų (direktorÄ—s padÄ—kos, klasÄ—s vadovÄ—s, tÄ—velių) palinkÄ—jimai ir linksmos užduotys bei priesaikos žodžiai savo mokyklai.

Prienų rajono savivaldybÄ—s meras A. Vaicekauskas įteikÄ— geriausiam Metų mokytojui ir Metų mokiniui savo įsteigtas pinigines premijas. Metų mokytoju šiais mokslo metais tapo I. PtašnikienÄ—, o metų mokiniu – 6 kl. mokinÄ— Sandra JanulevičiÅ«tÄ—.

ŠventÄ—s metu direktorÄ—s padÄ—komis buvo apdovanoti  ir mokytojai parengÄ™ mokinius rajoniniams bei respublikiniams konkursams: I. PtašnikienÄ—, J.  KamarÅ«nienÄ—, O. ZmejauskienÄ—, V. MarcinkevičienÄ—, K. Žilinskas.

DirektorÄ—s padÄ—komis už pasiekimus rajoniniuose bei respublikiniuose konkursuose, labai gerÄ… ir gerÄ… mokymÄ…si džiaugÄ—si  net 26 šeštų – dešimtų klasių mokiniai.

Po smagios atsisveikinimo šventÄ—s visi pasukome į laukÄ…, kur skambant Lietuvos himnui, geriausių mokinių Sandros JanulevičiÅ«tÄ—s 6 kl. ir Audriaus Gudausko 10 kl  buvo nuleista Lietuvos vÄ—liava. Mokykla ilsÄ—sis ir rudenį lauks sugrįžtančių linksmų vaikų balsų.

Devintos klasės vadovė V. Račkienė