Sporto diena „Aš galiu“ (2017-05-31)

Gegužės 29 dieną vyko ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių ugdytinių bei pradinių klasių mokinių sporto diena „Aš galiu“. Mokyklos sporto aikštyne vyko įvairios runktys: estafetės, kamuolio mėtymas į krepšį, figųrinis dviračių važiavimas, šokinėjimas per virvutę, lanko sukimas. Antra sporto sporto diena vyko parengtose klasėje – smiginio varžybos ir šaškių čempionatas. Visi sporto šventės dalyviai buvo labai aktyvųs, judrųs, sportiški. Sportodienos metu buvo patikrinti mokinių fiziniai gebėjimai – vikrumas, lankstumas, šoklumas, greitumas ir t.t. Uždarymo metu buvo pagerbti rugčių nugalėtojai. Visiems dalyviams, mokytojoms – teisėjoms buvo įteikti prizai – ledai!!!

Organizatoriai