CalendarView — JavaScript Calendar Widget
JAUNŲJŲ ŠAULIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS (2017-05-24)

2017-05-23 dieną Išlaužo pagrindinės mokyklos sporto aikštyne vyko  jaunųjų šaulių lengvosios atletikos, futbolo ir tinklinio varžybos. Mųsų mokyklos jaunieji šauliai iškovojo I-ają komandinę  vietą. Individualiose ryngtyse 60 m bėgime Karolina Maskvytytė iškovojo I-ąją vietą, Giedrius Balkanosis –II-ąją vietą. I-ąją vietą 100 metrų bėgime iškovojo Aušrinė Kalakauskaitė, o Virginija Venclovaitė buvo greičiausia 500 metrų bėgimo rungtyje. Kamuoliuką toliausiai numetė buvo Dovilė Jotautaitė, o rutulio stųmimo rungtyje pirmas buvo Rytis Deimantavičius, kuris iškovojo II-ąją vietą svarsčio kilnojime. Parko tinklinio varžybose merginų komanda iškovojo III-ąją vietą. Rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, komanda nugalėtoja- taure ir saldžiuoju prizu tortu. Džiaugiamės jaunųjų šaulių pasiekimais.