Savarankiško mokymosi dienos (2017-05-19)

Gegužės 17 – 18 dienomis mokykloje vyko Savarankiško mokymosi dienos. Jau nebe pirmi metai mokiniai skatinami planuoti savo veiklą, savarankiškai visą dieną atliekant įvairių mokomųjų dalykų užduotis.

Pradinių klasių mokiniai atliko užduotis tema „ÄŒiulba ulba paukštužėliai“. Vaikai skaičiavo ir įvardijo Lietuvoje gyvenančių paukšÄių rÅ«šis lietuvių bei anglų kalbomis, skirstÄ— juos į laukinius ir naminius, lygino jų čiulbÄ—jimÄ…, stengÄ—si identifikuoti ir atitinkamai nuspalvinti sparnuočius.

Penktų – šeštų klasių mokiniai ugdydamiesi kÅ«rybiškumÄ… ir gebÄ—jimÄ… mokytis bendradarbiaujant, kÅ«rÄ— laikraštį ir inscenizacijas tema „Metų laikai“. Taip pat atliko rusų, anglų, matematikos ir istorijos užduotis.

Devintos klasÄ—s mokiniai „Pavasario įvairenybes“ perteikÄ— pasitelkiant muzikos instrumentus. Naudojantis IKT ir žodynais turÄ—jo išvardinti Lietuvai reikšmingus įvykius skirtingais metų laikais, angliškai apibÅ«dinti orÄ… ir klimato sÄ…lygas mÅ«sų šalyje, atlikti matematinius skaičiavimus.

Aptariant veiklas, didžioji dalis mokinių džiaugÄ—si galimybe dirbti bendradarbiaujant netradicinÄ—je aplinkoje, suvokÄ— savarankiško mokymosi įtakÄ… savo gebÄ—jimų plÄ—totei.

Mokytojai suorganizavÄ™ savarankiško mokymosi dienas