Pažintinė išvyka į Alytų (2017-05-08)

Gegužės 5 dieną ketvirtų – šeštų klasių mokiniai lankėsi Alytuje.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, siekia atkreipti tėvų bei visuomenės dėmesį, kad vaiko mokėjimas plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens – viena iš pagrindinių prevencijos priemonių. Džiaugiamės gavę pakvietimą ir prisijungę prie akcijos „Ar tu plauki?“. Mokiniai, dalyvavę akcijoje, nemokamai lankėsi Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro baseine bei gavo pažymėjimą su baseino trenerio užpildytu vertinimu ir komentarais tėvams apie jų vaikų gebėjimą plaukti.

Išvykos metu apsilankÄ—me Alytaus turizmo informacijos centre, kur buvome supažindinti su miesto lankytinomis vietomis. ApžiÅ«rÄ—jome ekspozicijas Alytaus kraštotyros muziejuje, sužinojome, kur gyveno garsus vaikų literatÅ«ros kÅ«rÄ—jas Anzelmas Matutis-Matulevičius. Stiprinome fizines galias nuotykių parke “Tarzanija”. Pakeliui suspÄ—jome pasižvalgyti po Nemuno upÄ—s vingį ir jo slÄ—nį nuo Balbieriškio atodangos.

Dėkojame akcijos iniciatoriams ir džiaugiamės turininga ekskursija.

5 kl. auklÄ—toja G. GudauskienÄ—