Mokinių pasiekimų patikrinimas (2017-04-19)

Po mokinių pavasario atostogų mokykloje nuo balandžio 19 d. prasideda didysis darbymetis: 2, 4, 6, 8 klasių mokiniai rašys nacionalinius mokinių pasiekimų patikrinimo  diagnostinius ir standartizuotus testus. 4, 6, 8 kl. mokiniai pildys ir klausimynus, kurie skirti tiksliau ir visapusiškiau įvertinti ugdymo kokybę mokykloje.

Remiantis mokinių klausimynų duomenimis bus apskaičiuoti tokie rodikliai kaip mokyklos sukuriama pridÄ—tinÄ— vertÄ—, mokyklos klimatas, patyčių situacija mokykloje, mokinių mokÄ—jimas mokytis – 4 klasei; mokyklos sukuriama pridÄ—tinÄ— vertÄ—, mokinių savijauta mokykloje, mokyklos kultÅ«ra, mokinių mokÄ—jimas mokytis – 8 klasei. Testai bus rašomi iki gegužės 5 d.

Mokykla gaus klasÄ—s, mokinio, mokyklos mokymosi pasiekimų sugeneruotas ataskaitas pagal iš anksto numatytÄ… maketÄ…. Tai padÄ—s mums siekti geresnÄ—s ugdymo kokybÄ—s: geriau padÄ—ti individualiai kiekvienam mokiniui, tobulinti mokymÄ… ir mokymÄ…si visiems mokiniams, gerinti metodinį darbÄ…, kvalifikacijos tobulinimÄ…, mokyklos vadybÄ…, kurti palankesnes ugdymo(si) aplinkas mokiniams. Daugiau informacijos  Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainÄ—je adresu http://www.nec.lt/ „Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas“. Primenu, kad pernai metų standartizuotų testų mÅ«sų mokyklos rezultatai buvo labai geri, kai kuriais atvejais gerokai lenkÄ— rajono ir  Lietuvos  vidurkį.

Balandžio 19 d. 10 klasÄ—s mokiniai laikys pirmosios užsienio (anglų k.) įskaitÄ…. Balandžio 20 d. lietuvių k. (gimtosios) (žodžiu) įskaitÄ…. Praeitų metų pasiekimų patikrinimo rezultatai buvo taip pat labai geri – aukštesni už Prienų rajono ir Lietuvos mokinių pasiekimų vidurkius.

Sėkmės ir gerų rezultatų mokiniams ir jų mokytojams.

DirektorÄ— AudronÄ— VaicekauskienÄ—