PROJEKTAS „NAKTIS MOKYKLOJE“ (2017-04-03)

Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, naktį iš kovo31 dienos į balandžio 1-ąją diena, vyko projektas ,,Naktis mokykloje’’. Dalyvauti renginyje buvo pakviesti ir mųsų mokyklos mokiniai. Projektas prasidėjo žygiu Į Norkųnų piliakalnį. Pasiekę piliakalnį mokiniai mokėsi kurti laužą, virvėmis įveikė kliųtis,  kepė dešreles. Grįžus į mokyklą  mokiniai rinkosi  įvairias veiklas: sportinės varžybas, filmo peržiųra, kompiuterine svetaine, skaitymo svetaine, margučių gaminimo, stalo žaidimų kambarius. Laikas veiklose prabėgo nepastebimai. Aktyviai praleidę naktį, nemiegoję, mokiniai pilni įspųdžių iškeliavo namo. Projekto organizatoriai įteikė mokyklai padėką už bendradarbiavimą projekte.

Jaunųjų šaulių bųrelio vadovas Kęstutis Žilinskas