KNYGŲ KALĖDOS (2012-11-22)

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos ,,Knygų Kalėdos" ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis. ,,Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!",- kviečia Prezidentė.

Naujų knygų savo krašto mokyklai galite nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdų“ lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ lapkričio 19 – sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

-Skaitykime, dovanokime, dalinkimės! - kviečia mokykla.