Edukacinė išvyka (2017-03-23)

Kovo 22 d. 5 – 6 klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką „Pažinimo keliu” Kauno link.

Pirmiausia aplankÄ—me Aleksote įsikÅ«rusį Aviacijos muziejų. Edukaciniame užsiÄ—mime „Kaip skrenda lÄ—ktuvai?” išgirdome daug informacijos apie lÄ—ktuvų tipus, skridimo principÄ…. Skrydžio imitatoriumi patys išmÄ—gino savo kaip piloto galimybes. ApžiÅ«rÄ—jome orlaivius vidaus ir lauko ekspozicijoje.

Po to skubÄ—jome į edukacinį užsiÄ—mimÄ… „Kauno tvirtovÄ—. IX fortas”. Istorijos pamoka apie žydų genocidÄ… Lietuvoje neprailgo. Mokiniai drÄ…siai atsakinÄ—jo į gido klausimus, buvo aktyvÅ«s atliekant orientavimosi užduotis gynybinio įtvirtinimo objekte.

Prieš sugrįžtant namo užsukome į gyvÅ«nų prieglaudÄ… VšÄ® „Penkta koja” Linksmakalnyje. Vykome ne tušÄiomis: globotiniams nuvežėme maisto, kurį pirkome už mokinių paaukotus pinigus. TodÄ—l dÄ—kojame tÄ—veliams, savo lÄ—šomis parÄ—musiems šiÄ… akcijÄ….

Klasių vadovai: G. GudauskienÄ— ir K. Žilinskas.