Paukščių diena Pakuonio pagrindinėje mokykloje (2017-03-13)

Kovo 10 dieną minima Paukščių diena. Jos metu įvairiose šalies vietose – miškuose, parkuose ir kiemuose keliami inkilai. Mųsų mokyklos mokiniai prisijungė prie šios akcijos. Daugiausiai inkilų pagamino septintokai, tai Bronius Karsokas, Dominykas Astrauskas, Joana Gudauskaitė, Erikas Kunigauskas, Milvydas Černiauskas.

Devintokai pagamino du inkilus, tai Erikas Kunigauskas  ir Rytis Deimantavičius.

Inkilai buvo gaminami ir technologijų pamokose su mokytoju Kęstučiu Grigoniu.

Visi inkilai bus iškelti mokyklos teritorijoje.

Dar 5 – 10 klasių mokiniai rinko medžiagÄ… apie paukšÄius ir visÄ… tai patalpino plakatuose. Šiai PaukšÄių dienai padaryti 6 plakatai. Projektas baigsis knygos įrišimu, kai bus surinkta medžiaga apie 40 paukšÄių rÅ«šių, kurie išskrenda žiemoti į šiltuosius kraštus.

Renginio organizatoriai