Amatai Prienų krašte (2017-02-14)

- Atostogos! - džiaugiasi pradinių ir penktų klasių mokiniai. Bet šaunu ir tai, jog yra galimybė pakeliauti ir pažinti savo kraštą ir jo amatus, visiems drauge pramogaujant ir mokantis.

Vasario 13 d. 1 - 5 klasių mokiniai vyko į rajono centrą - Prienus. Išvykos metu apžvelgėme miestą įkopę į Mačiųnų piliakalnį. Prienų krašto muziejuje mokėmės kurti Užgavėnių kaukes, domėjomės istorine ekspozicija. Meninės drožybos centre buvome maloniai supažindinti su liaudies meno tradicijomis ir kųryba, medžių rųšimis ir medienos apdirbimo technologijomis. Aplankėme Prienų kultųros ir laisvalaikio centre eksponuojamą V. Čiapaitės akvarelės parodą „Pabraidyti tarp žolynų, pasidžiaugti žiedynais“.

Dar labiau pažinę savo kraštą, amatus ir tautodailę grįžome kupini pavasario laukimo.

Mokytoja G. Gudauskienė