„Knyga – mano draugas“ (2017-01-20)

Sausio 18 d. mokyklos bibliotekoje apsilankė priešmokyklinukai. Nedrąsiai pravėrę duris mažieji buvo pakviesti apžiųrėti bibliotekos patalpas. Jauniesems skaitytojams buvo
paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatųros, kaip išsirinkti knygeles.
Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, buvo supažindinti su knygelių elgesio
taisyklėmis. Taip pat bųsimi mažieji skaitytojai buvo supažindinti su knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka, pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos bųtų švarios ir nesuplėšytos.

Kadangi priešmokyklinukams visÄ… savaitÄ™ vyko veiklos „Knyga – mano draugas“, tai jie pristatÄ— savo kÅ«rybos knygeles su pasakojimais ir iliustracijomis, o bibliotekininkÄ—s parodÄ— filmukÄ… kaip galima aplenkti knygeles su popieriumi ir tai išbandÄ— praktiškai su mažaisiais skaitytojais.

Atsisveikinant kiekvienam mokiniui buvo įteiktas knygos žymeklis, kuris jiems padÄ—s nepasiklysti skaitant įdomias ir paslaptingas pasakas. BibliotekÄ… mokiniai paliko gerai nusiteikÄ™, šypsodamiesi.

BibliotekininkÄ—s