Mokyklos eglutės įžiebimas (2016-12-13)

Šį rytą sužibo ir mųsų eglutė. Ji čia sodinta 1968 metais, vadovaujant šviesaus atminimo direktoriui Antanui Butėnui. Žalias medelis kiekvieną žiemą džiugina visus pakuoniškius. Tik labai liųdna, kad šiemet vos papuošta, išgražinta eglutė buvo labai nuskriausta. Kitą dieną iškilo didelis vėjas, kuris draskė papuošalus, traukė girliandas, Žemėje raičiojosi gražuoliai bumbulai... O kaip sunku tokiame aukštyje viską sukabinti! Bet neliųdėkime, kad eglutė įžiebimo dieną jau ne tokia graži, kokia buvo ką tik papuošta. Ji - Kalėdų simbolis ir vienintelė rajone mokyklinė eglutė ne atvežta, o tikra skarota eglė motina, šalia kurios žiemos šaltyje glaudžiasi kantrųs vaikai: ąžuolas, beržas, uosis... Laukim Kalėdų, gražinkim savo kasdienybę, bųkim laimingesni, linksmesni.