Jauniesiems žurnalistams buvo padėkota už nuoširdų darbą. (2016-12-07)

Gruodžio pradžioje vyko ketvirtoji respublikinė mokyklinių laikraščių konferencija „Mokyklos laikraštis rašo 2016“, kurią organizavo Prienų „Žiburio“ gimnazija ir Prienų švietimo centras. Skaitytojams vertinti Pakuonio pagrindinės mokyklos mokiniai, šiais metais pasirinkę lankyti neformaliojo vaikų švietimo programą „Medijos - langas į pasaulį“, teikė mokyklinį laikraštuką „Pakuonio lyderis“.

Šių metų konferencijoje pranešimÄ… „Nuo mokyklinio laikrašÄio iki naujienų portalo“ skaitÄ— naujienų portalo Delfi.lt aktualijų žurnalistas Martynas Žilionis. Darbui grupÄ—se vadovavo buvÄ™ Prienų „Žiburio“ gimnazistai: „Straipsnio antraštÄ—s“ grupei vadovavo lietuvių kalbos mokytoja ekspertÄ—, literatÅ«ros vadovÄ—lių bendraautorÄ— NijolÄ— ŠervenikaitÄ—, „Tekstas plius vaizdas“ grupei – Delfi.lt aktualijų žurnalistas Martynas Žilionis, „Ä®domaus pašnekovo problemos“ grupei – LRT Radijo žurnalistÄ— Raminta JonykaitÄ—, „Pirmojo puslapio“ grupei – VDU Multimedijos ir interneto technologijų kurso studentÄ— Ieva AldakauskaitÄ—. Po darbo grupÄ—se jaunieji žurnalistai ir jų vadovai pristatÄ— savo patirtis ir patarimus kitų metų konferencijai.

Pakuonio pagrindinÄ—s mokyklos NVŠ programos „Medijos - langas į pasaulį“ narius ir bÅ«relio vadovÄ™ nuoširdžiai pasveikino ir specialius prizus bei padÄ—kÄ… įteikÄ— konferencijos svečias LR Seimo narys Andrius Palionis. Prienų švietimo centro direktorÄ— DanutÄ— StankevičienÄ— įteikÄ— Lietuvos žurnalistų sÄ…jungos padÄ—kÄ… už mokyklinÄ—s žurnalistikos idÄ—jų puoselÄ—jimÄ… ir sklaidÄ… bei aktyvų dalyvavimÄ… respublikinÄ—je mokyklinių laikrašÄių konferencijoje.

Deividas Pužas ir Arijus Žibas

NVŠ programos „Medijos – langas į pasaulį“ nariai