išvyka į Kauną (2016-11-14)

Ankstų lapkričio 9 d. rytą 5 ir 6 klasių mokiniai išvyko į Kauną. Buvome nusprendę: mokysimės kitaip.

Pirmiausia apsilankėme Lietuvos švietimo istoriniame muziejuje ir dalyvavome edukaciniame užsiėmime. Plačiau susipažinę su mokytojo darbo specifika ir išklausę pasakojimo apie rašto kelią Lietuvoje, patys turėjome galimybę prisiminti dailyraščio rašymą su žąsies plunksna, brėžėme savo vardus vaškinėse ir grifelinėse lentelėse.

Po to nekantraudami nuvykome į laipiojimo centrÄ… „Miegantys drambliai“, kuriame puikiai praleidome kÅ«no kultÅ«ros pamokos laikÄ… laipiodami sienomis.

Grįždami sustojome Aleksoto apžvalgos aikštelÄ—je, iš kurios žvelgÄ—me į senamiestį ir džiaugÄ—mÄ—s mokyklinius suolus iškeitÄ™ į mokymÄ…si netradicinÄ—se aplinkose.

Klasių vadovai: G. Gudauskienė ir K. Žilinskas.