Jaunųjų šaulių sporto varžybos (2016-10-26)

Spalio 25 dieną Jiezno gimnazijoje vyko jaunųjų šaulių sporto varžybos, skirtos Konstitucijos dienai paminėti. Mųsų mokyklos jaunųjų šaulių komanda (Virginija Venclovaitė, Rokas Gudauskas, Rytis Deimantavičius, Ramųnas Venclova, Arvydas Pocius, Airidas Šeškauskas, Lukas Jurkonis, Osvaldas Staseliųnas, Audrius Gudauskas) bendroje įskaitoje iškovojo II-ąją vietą ir buvo apdovanota taure bei diplomu.

Komanda smigino rungtyje iškovojo II-Ä…jÄ… vietÄ…, baudų metimo rungtyje -  I-Ä…jÄ… vietÄ…. AsmeninÄ—je įskaitoje smiginio rungtyje RamÅ«nas Venclova iškovojo III-Ä…jÄ… vietÄ…, Airidas Šeškauskas II-Ä…jÄ… vietÄ…. Baudų metime Audrius Gudauskas iškovojo I-Ä…jÄ… vietÄ….

Sveikiname mokyklos jaunųjų šaulių komandÄ….

Jaunųjų šaulių bÅ«relio vadovas    KÄ™stutis Žilinskas.