Ateities seminaras (2016-10-21)

Spalio 17 dieną mokykloje vyko Ateities seminaras „Mokymosi motyvacijos gerinimas“, kuriame dalyvavo Mokinių taryba, klasių seniųnai, socialinė pedagogė ir administracija. Bendradarbiaudami grupėmis strategavome mokyklos ateitį, ieškojome bųdų, kaip galima pagerinti mokymosi motyvaciją. Užduotys buvo įvairios.

Pirmame, kritikos, etape reikÄ—jo išsakyti, kas nepatinka, ko stinga mÅ«sų mokykloje. Antrame, svajonių, etape reikÄ—jo išlaisvinti vaizduotÄ™ ir pasvajoti apie ateities mokyklÄ…. Trečiame, strategijos, etape teko pati sunkiausia užduotis – sugalvoti ir pateikti pasiÅ«lymus, kaip pasirinktÄ… svajonÄ™ reikÄ—tų įgyvendinti.

DÄ—kojame psichologei Ievai Žukovienei, suorganizavusiai šÄ¯ seminarÄ….

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui JÅ«ratÄ— KeturakienÄ—.