Europos kalbų diena (2016-09-28)

Rugsėjo 26-27 dienomis Pakuonio pagrindineje mokykloje vyko Europos kalbų dienos.

Pamokų metu mokiniai diskutavo, kokie privalumai ir kokios ateities perspektyvos mokant keletą kalbų.

2-4 klasių mokiniai piešė įvairių tautybių žmogeliukus, jais pasipuošė klasių duris.

2-3 klasių mokiniai spalvindami parengtą medžiagą susipažino su pasirinktos šalies vėliavos spalvomis, tradiciniais darbais, pramogomis.

4-10 klasÄ—s karpÄ— rankutes ir spalvino įvairių Europos šalių vÄ—liavų spalvomis. Taip ugdÄ—me tolerancijÄ… įvairių tautybių žmonÄ—ms.

Mokiniai spalvino vÄ—liavÄ—les, jomis puošÄ— mokyklos foje.

5-10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Europos kalbų dienai paminėti skirtame renginyje, kuri organizavo kartu su lietuvių, anglų ir rusų kalbų mokytojomis.

Visos klasÄ—s rengÄ— pasirinktos Europos valstybÄ—s pristatymÄ… anglų kalba. Jų darbais pasipuošÄ— aktų salÄ— renginio metu.

KlasÄ—s rengÄ— stendus "Mano svajonių šalis", pristatÄ— apkeliautas valstybes, norimas aplankyti šalis.

Renginį paįvairino pasakų ir dainų inscenizacijos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, kuriose mokiniai atskleidė kalbų žinias ir aktorinius sugebėjimus.

Mokytoja Larisa BraznauskienÄ—