Mokykloje lankėsi svečiai iš Vokietijos (2016-09-27)

Rugsėjo 20 dienos pavakarę mokyklą aplankė svečiai iš Vokietijos. Tai nesiekiančios pelno kunigo Adolfo Kolpingo organizacijos nariai, kuriems vadovauja labdaringai veiklai atsidavęs žmogus Frankas Linke. Šios organizacijos tikslas – teikti labdarą Lietuvai. Lydimi tikybos mokytojos Dalios Bajarųnienės, paramą atvežė Pakuonio parapijai.

Svečiai apžiÅ«rÄ—jo mÅ«sų mokyklÄ…, domÄ—josi mokyklos kraštotyros muziejumi. Jie džiaugÄ—si gražiomis mokyklos vidaus erdvÄ—mis, lauko ir vidaus skulptÅ«romis.

TikimÄ—s ir tolesnio bendradarbiavimo su Vokietijos A. Kolpingo organizacijos nariais.