Mokykla - gražiausiai tvarkoma įstaiga seniūnijoje (2016-09-27)

Rugsėjo 24 d. Prienuose vyko šventė „Rudens spalvos 2016“. Kartu su Pakuonio seniųnijos  komanda „Moliųgai“ dalyvavome šioje šventėje. Audringai  sutikome žinią, kad Pakuonio seniųnija pripažinta „Geriausia seniųnija 2016“.

Labai džiaugiamÄ—s, kad Prienų rajono savivaldybÄ—s  skelbtame  konkurse ,,Tapkime žydinčia savivaldybe“, mokykla buvo pripažinta nugalÄ—toja ir buvo įteikta padÄ—ka „Už gražiausiai tvarkomÄ… įstaigos teritorijÄ… Pakuonio seniÅ«nijoje“. Malonu, kad buvo įvertinti mÅ«sų darbai: nuolatinis mokyklos aplinkos tvarkymas, mokinių, vadovaujamų technologijų mokytojo K. Grigonio, rankomis  sukurtos ir skulptÅ«romis papuoštos lauko „Gluosnių klasÄ—s“ įrengimas.