Tarptautiniai Jaunimo mainai  (2016-07-13)

Nuo birželio 27 d. iki liepos 07 d. Daugirdiškėse, Elektrėnų raj. vyko tarptautiniai Jaunimo mainai "Digital superpower".

Tai - viena iš mųsų mokyklos ilgalaikio tarptautinio 5 šalių projekto vykdomų veiklų.

Paskatintas anglų kalbos mokytojos Ritos Markovskajos dalyvavau ten ir aš su dviem jau dabar buvusiomis Pakuonio pagrindinės mokyklos mokinėmis- Kamile Navickaite ir Karolina Stanevičiųte.

Be lietuvių buvo svečių iš Portugalijos, Vokietijos, Estijos, Italijos. Vyko įvairÅ«s renginiai, seminarai. MokÄ—mÄ—s programavimo, tinklalapių kÅ«rimo ir robotų gamybos. Laisvalaikiu vykdavo diskotekos ir  pokalbiai įvairiomis temomis. Buvo labai įdomu. Susiradau draugų,su kuriais ir dabar bendrauju. Labiausiai patiko  Vilniuje vykÄ™s "Mozilla Maker party". Apie "Mozilla maker party" skaitykite prisegtuke.

Visiems rekomenduoju pabandyti dalyvauti Jaunimo Mainuose.

Tai gera proga patobulinti anglu kalbÄ….

Rokas Gudauskas 10kl.