Pradinukų paskutinis skambutis (2016-06-14)

Ir vėl šventė! Ketvirtokai palieka pradinukus. Jie jau paųgėjo. Atsisveikina su mokytoja Daiva Bunevičiene. Atostogos visiems 1-- 5 klasių mokiniams. Svečiai, apdovanojimai, koncertas, linksmybės...

Priešmokyklinukai atsisveikina su savo auklÄ—toja Regina ir rudenį jau bus pirmaklasiai. O didžiausieji ikimokyklinukai (darželinukai) bus išdidÅ«s priešmokyklinÄ—s grupÄ—s nariai. Oi kiek tų permainų! Prienų rjono meras Alvydas Vaicekauskas jau šeštÄ… kartÄ… apdovanojo geriausiÄ… metų mokyklos mokytojÄ… ir mokinį. Šiemet bendruomenÄ— siÅ«lÄ— po kelias nominacijas. Išrinko mokytojÄ… ReginÄ… MilušauskienÄ™ ir mokinÄ™ šeštokÄ™ KarolinÄ… MaskvytytÄ™. Oi, oi... Tikrai smagu. TodÄ—l ir švenčiame, linksminamÄ—s. Pasidžiaukite ir JÅ«s visi.