IR VĖL  -  „VISI DRAUGE“! (2016-05-30)

Jau trečią kartą mųsų mokykloje vyko projektas  “Visi drauge”.

Projekto tikslas - suburti mokyklos bendruomenę ir ugdyti bendražmogiškąsias vertybes.

Uždavinys - komunikavimo, pažinimo, pagarbos ir tolerancijos  kitiems socialinių kompetencijų ugdymas.

Septynios grupÄ—s ( grupÄ—je – ir mokiniai, ir mokyklos darbuotojai, ir mokytojai) vykdÄ— įvairias užduotis:

-dirbo su kompasu ir ieškojo aukšÄiausio medžio mokyklos kieme

- atliko užduotis apie metų laikus rusų kalba

-įvairiomis technologijomis   lipdÄ— “LaimÄ—s ratÄ…” iš laikrašÄių

- anglų kalba sprendė Actionbound interaktyvią užduotį apie Pakuonį sukurtą 10 kl. Mokinių Kamilės ir Karolio

-  atsakÄ— į klausimyno “Kiek mokÄ—si  tiek turÄ—si” užduotis

- komandinis žaidimas „SudÄ—k atsakymÄ…“

- „DÄ—lionÄ—- ne vien pramoga“

Buvo vertinamas darbas komandoje, kultÅ«ra ir užduoties atlikimo tikslumas.

Ä®vykdytas vienas iš projekto uždavinių – dalyviai atsipalaidavo ir Ä—mÄ—si kÅ«rybinÄ—s iniciatyvos. Mokiniai buvo patenkinti, kad turÄ—jo galimybÄ™ dirbti ne tik su mokytojais , o ir su kitais mokyklos darbuotojais. NetrÅ«ko gerų  emocijų  ir draugiškų patarimų.

Projekto iniciatorÄ— – anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja