Akcija "Draugauk su knyga - 2016" (2016-05-05)

Balandžio 25 d. – gegužės 4 d. mokykloje vyko akcija „Draugauk su knyga – 2016“. Ji prasidėjo garsiniu skaitymu,  skirtu  mažiesiems mųsų skaitytojams. Į biblioteką pasikvietę bųrį pailgintos grupės vaikų, 5 klasės skaitovės Samanta ir Ieva, pristatė vaikų rašytojo Prano Mašioto knygelę „Kiškis drąsuolis“. Mokinukai ne tik aptarė kųrinį, bet ir pasidarė po linksmąjį skirtuką, kuris primins pagrindinį veikėją kiškį.

Dalis 6 klasės mokinių rinko žymių žmonių mintis apie knygą, žodį, kalbą ir kųrė plakatus „Draugauk su knyga“, kiti - iliustravo labiausiai patikusį eilėraštį. Šie darbai puoš mokyklos biblioteką visą gegužės mėnesį ir primins apie vykusią akciją.

5 klasÄ—s mokiniai  mÄ…stÄ— ir diskutavo, kodÄ—l reikia skaityti knygas, kokiÄ… vietÄ… knyga užima jų gyvenime. Savo pamÄ…stymais pasidalino grupÄ—je atlikdami kÅ«rybinį darbÄ…. Taip pat penktokai gamino popierių. To mokÄ— mÅ«sų mokyklos raštvedÄ— Asta. AčiÅ« jai! Tikrai buvo smagu!

1 klasÄ—s mokiniai piešÄ— labiausiai patikusį perskaitytos knygelÄ—s veikÄ—jÄ… ir iškirpÄ™ klijavo į skaitytojo pažymÄ—jimÄ…. Tai užduotis, kuriÄ… pirmokai gavo tapÄ™ tikraisiais bibliotekos skaitytojais. JÄ… įvykdyti pavyko!

AkcijÄ… padÄ—jo organizuoti lietuvių kalbos mokytoja Edita ÄŒeplinskienÄ—, pradinių klasių mokytoja GiedrÄ— KavaliauskienÄ— ir mokyklos raštvedÄ— Asta  VaitkevičienÄ—.

BibliotekininkÄ— JÅ«ratÄ— KeturakienÄ—