Dalyvavome ekonomikos ir verslumo žinių konkurse! (2016-04-22)

Balandžio 22 d. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje vyko rajono mokyklų 9-10 klasių mokinių ekonomikos ir verslumo žinių konkursas. Mųsų mokyklai atstovavo 9 klasės mokiniai A. Gudauskas, R. Gudauskas, T. Stanevičius, G. Balnanosis ir 10 klasės mokinė K. Navickaitė. Atlikę testą ir išsprendę uždavinius, kol vertinimo komisija taisė darbus, mokiniai dalyvavo susitikime su verslininku G. Sodaičiu. Verslininkas pasidalino savo verslo sėkmės paslaptimi, skatindamas ir motyvuodamas mokinius semtis kuo daugiau žinių, kurių prireiks ateityje.

Labai džiaugiamės konkurso rezultatais. Kamilė Navickaitė užėmė II vietą! Sveikiname! Ir didžiuojamės!

Ekonomikos mokytoja Jųratė Keturakienė