Gerosios patirties sklaida (2016-04-19)

Tęsiant projekto „Lyderių laikas 2“ įgyvendinimo veiklas balandžio 13 d. Pakuonio pagrindinėje mokykloje svečiavosi Išlaužo pagrindinės mokyklos Metodinė taryba. Vizito tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi organizuojant savarankiško mokymosi dienas ir stebint mokinių asmeninę pažangą.

Susitikimo metu mokytojos GiedrÄ— KavaliauskienÄ— ir Daiva BunevičienÄ— papasakojo, kaip sekÄ—si savarankiško mokymosi diena 3 – 4 klasÄ—se. Mokytoja Rita Markovskaja pasidalino įspÅ«džiais apie savarankiško mokymosi dienÄ…, vykusiÄ… 5 klasÄ—je. Pavaduotoja JÅ«ratÄ— KeturakienÄ— pristatÄ—, kaip mÅ«sų mokykloje stebima ir vertinama mokinių asmeninÄ— pažanga. Išlaužo pagrindinÄ—s mokyklos mokytojai taip pat negailÄ—jo savo patirčių. Smagu buvo pabendrauti, padiskutuoti įvairiais klausimais organizuojant mokyklos metodinÄ™ veiklÄ… ir sprendžiant kitus mokyklai aktualius klausimus. Susitikimas buvo naudingas ir visiems patiko. AčiÅ« kolegoms iš kaimyninÄ—s mokyklos!