Atvira veikla ikimokyklinio ugdymo grupėje (2016-04-18)

Penktadienį, 04-15 d., Pakuonio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogės  R. Aleksynienė ir  E. Čeplinskienė su vaikučiais vedė atvirą ugdomąją veiklą rajono ikimokyklinio ugdymo pedagogėms. Veikla buvo paskirstyta į du užsiėmimus: muzikinį ir meninį. Meninės veiklos metu vaikai atliko darbelį. Guašu dažė paukščio trafaretą. Auklėtojos dalinosi gerąja patirtimi, kaip įtraukti įvairaus amžiaus vaikus į bendrą veiklą. Pateikdamos kųrybingą darbelį-užduotį norėjo parodyti, jog vaikai geba dirbti savarankiškai, susitelkę.

Svečiai užsiÄ—mimus įvertino teigiamai. Jų teigimu, buvo įdomi ir nematyta dailÄ—s technika. Vaikai moka įvairių dainelių. Bendraujant su svečiais vaikai jautÄ—si drÄ…siai, laisvai.

ikimokyklinio ugdymo pedagogÄ—s RamunÄ— AleksynienÄ— ir edita ÄŒeplinskienÄ—