Karjeros ugdymo išvyka (2016-04-15)

Balandžio 13 dieną 8 klasės mokiniai lankėsi Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre organizuotose atvirų durų dienose Visiems mokiniams patiko puikios mokymo sąlygos ir specialybių įvairovė. Mergaitės domėjosi higieninės kosmetikos kosmetiko, paramediko, socialinio darbuotojo padėjėjo, tekstilės gaminių priežiųros darbuotojo, Gyvųnų prižiųrėtojo, žirgininkystės verslo darbuotojo specialybėmis.

Berniukus traukÄ— garso ir vaizdo technikos operatoriaus, apsaugos darbuotojo, sporto klubo paslaugų teikÄ—jo specialybÄ—s. Visi mokiniai susidomÄ—jÄ™ išklausÄ— smulkiojo verslo paslaugų teikÄ—jo specialybÄ—s stojimo ir  mokymosi sÄ…lygas. Mergaičių plaukus gražiai sušukavo šÄ¯ amatÄ… demonstruojančios studentÄ—s. Visiems patiko atliekami darbai šuniukų kirpykloje bei tekstilÄ—s gaminių priežiÅ«ros darbuotojo pareigos, kurias pamatÄ— iš arti. Gal po 2 metų kas nors ir pasirinks savo profesijai įsigyti šiÄ… mokyklÄ….

8 klasės vadovė Vilija Račkienė