Pakuonio pagrindinė mokykla pradėjo vykdyti dar vieną tarptautinį projektą.  (2016-04-14)

Š.m. balandžio 10 d. Lietuvos eTwinning Nacionalinė paramos tarnyba patvirtino Pakuonio pagrindinės mokyklos  projektą  “ Hidden facts about Turkey and Lithuania” su dviem Nevsehiro vid. mokyklomis iš Turkijos (mokytojos Berrin Bozbek ir Ozur Ozdemir NevÅŸehir Cumhuriyet Ortaokulu, Turkey).

Anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja, Turkijoje vykusiame dvišaliame seminare  kartu su šiomis mokytojomis iš Kapadokijos ( išvertus iš Turkų kalbos “arklių šalis”) ir TauragÄ—s Jovarų pagrindinÄ—s mokykla (mok. Vitalija JančauskienÄ—) sukÅ«rÄ— projektÄ… “ Hidden facts about Turkey and Lithuania”.  Nevsehir miestas yra Unesco paveldo teritorijoje (žr. foto galerijoje).