ŠAUNIAUSIOS KLASĖS KONKURSAS (2016-04-13)

2016-04-11 mokykloje vyko "Šauniausios klasės" konkursas, kurio metu buvo vertinama klasių mokymosi kokybė, pažangumas, lankomumas, dalyvavimas olimpiadose. Klasės turėjo atlikti ir namų darbus: sukurti "Draugystės" emblemą, sukurti filmuką ar nuotraukas tema "Vaikai, gyvenkime draugiškai".

Renginio dienÄ… buvo gauti laiškai, kuriuose nurodyta užduotis sukurti gyvÄ… savo klasÄ—s talismanÄ…. Jį reikÄ—jo pristatyti konkurso metu. Be užduočių neliko ir klasių vadovai. Jie turÄ—jo atspÄ—ti, kokiÄ… pasakÄ… ar kÅ«rinį be žodžių vaizduoja jų auklÄ—tiniai bei švilpuku pagroti dainos melodijÄ…, o auklÄ—tiniai spÄ—jo, koks tai kÅ«rinys. Šiais mokslo metais 5 kl. mokiniai tapo pačiais šauniausiais. Visos klasÄ—s buvo apdovanotos saldžiais prizais, o patys šauniausieji gavo ir dovanÄ—lÄ™ - žvakidÄ™, kuri simbolizuoja šilumÄ…, jaukumÄ…, draugystÄ™. Nors pasisekÄ— penktokams, tačiau visi mÅ«sų mokyklos mokiniai yra šaunÅ«s ir kÅ«rybingi. Visais jais labai didžiuojamÄ—s.

SocialinÄ— pedagogÄ— Renata BingelienÄ—