Anglų pamoka „ Kaziuko mugė“ (2016-03-07)

Kaziuko mugė mųsų mokykloje- sena tradicija. Tą dieną norisi šokti, dainuoti, klausyti liaudiškos muzikos, pirkti Kaziuko skanėstus - tik nesimokyti.

Nusprendžiau paįvairinti vyrseniųjų mokinių anglų kalbos pamokas ir pritaikyti pratimus Kaziuko mugei.

SukÅ«riau interaktyvias užduotis apie artikelius( tai vienas iš anglų kalbos siaubų.

Naudojau Hot Potatoes programÄ…,  JCloze tipo pratimÄ….

5,6 ir 9 klasių mokiniai sunkiai dirbo. Geriausiai sekÄ—si 6 kl. mokinÄ—ms Emilijai ButkevičiÅ«tei ir Viktorijai Garmutei, o t.p. 9 kl. vaikinams Audriui Gudauskaui ir Giedriui Balnanosiui. Tačiau 100 taškų iš 100 galimų nesurinko niekas.

Reikia laiko, kad prisijaukintum tokius interaktyvius pratimus. Tikiuosi, kad ateityje rezultatai bus dar geresni.

Anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja