Kaziuko mugė (2016-03-07)

Tai graži mųsų pradinukų, priešmokyklinukų ir darželinukų šventė. Kepė, mezgė, rezgė lipdė klijavo ir,,, pasiųlė kitiems nusipirkti, mainyti, veltui įsigyti. Be to, šiandien ne tik KAZIUKAS, o ir GERUMO diena. Taip skelbia kalendoriai. Todėl tikrai negaila dovanoti kitiems ne tik gerą žodį, o ir gerą daiktą. Žinoma, visi bųsim geri ne tik šiandien.

Mugėje svečiavosi garsios kiaušinių margintojos iš Išlaužo. Tai Ratkevičienė ir Andriuškevičienė.. Jos mokė vaikus msrgučių meno, supažindino su paveikslų siuvinėjimo subtilybėmis. O mokytoja R. Eidukevičienė mokė kiaušinius graviruoti. Šventėje netrųko dainų, šokių, žaidimų. O pabaigoje - dovanos, dovanos.... ir linksmybės