KONFERENCIJA "MOKAUSI MOKYTIS" (2016-02-09)

Vasario 4 dieną mųsų mokyklos mokiniai su mokytoja Zita Milašauskiene  dalyvavo mokinių konferencijoje „Mokausi mokytis“ Išlaužo pagrindinėje mokykloje.

10 kl. mokiniai Karolis Bingelis, KamilÄ— NavickaitÄ—, Erikas Celiešius ir Audrius Samuolis pristatÄ— filmuotÄ… medžiagÄ… tema „Kaip ir ko aš mokausi, kad būčiau savarankiškas“ (VadovÄ— Z. MilašauskienÄ—).

8 kl. mokinÄ—s DeimantÄ— StanevičiÅ«tÄ—, KamilÄ— UrbaitÄ—, Enrika NaginevičiÅ«tÄ— ir Virginija VenclovaitÄ— - filmuotÄ… medžiagÄ… tema „Kaip reikia mokytis?“ (VadovÄ— Z. MilašauskienÄ—)

Mišri 9-10 kl. komanda Karolis Bingelis, KamilÄ— NavickaitÄ— ir Rokas Gudauskas - skaidres tema „Actionbound - pažinimas kitaip“ ir savo interaktyvų žaidimÄ… „Mano gyvenamoji vietovÄ—“ (VadovÄ— R. Markovsakaja).

„Actionbound - pažinimas kitaip“  yra mÅ«sų namų darbas tarptautiniame  projekte „Digital superpowers“ („SkaitmeninÄ—s technologijos – jÄ—ga“). Su šiuo žadimu mus supažindino projekto  kuratorÄ— anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja. Pagal mÅ«sų sugalvotÄ…  temÄ…: “Mano gyvenamoji vietovÄ—“  sukÅ«rÄ—me klausimynÄ… apie mÅ«sų apylinkių įžymius žmones ir vietas.

Pakuonio pagrindinÄ—  mokykla dalyvauja ilgalaikiame Salto-Youth  programos tarptautiniame  projekte „Digital superpowers“ („SkaitmeninÄ—s technologijos – jÄ—ga“). SALTO-YOUTH įkurtas 2000-aisiais metais. Tai 8 centrų tinklas, dirbantis su prioritetinÄ—mis EuropinÄ—mis sritimis. Salto-Youth organizuoja mokymus, kurie skirti ir Erasmus+: Youth in Action ( Jaunimo veikla) programai. Projekto partnerÄ—s: Italija, Vokietija, Estija, Lietuva ir Portugalija.

Mes, 10 kl. mokiniai Karolis Bingelis, KamilÄ— NavickaitÄ— ir 9 kl. mokinys Rokas Gudauskas,  šiÄ… vasarÄ… dalyvausime  tarptautinÄ—je stovykloje, kur susitiks jaunimas iš šalių - projekto partnerių. Kiekviena šalis iki gegužės mÄ—nesio privalo paruoštÄ… namų darbÄ…  pristatyti viešojoje erdvÄ—je ir paskleisti gerÄ…jÄ… patirtį.

KamilÄ— NavickaitÄ—, 10 kl.